• تلفن88615705-9
  • ایمیلinfo@noorgostar.com
  • آدرستهران شیراز جنوبی (جنوب اتوبان همت) خیابان 68 غربی پلاک 9
  • تلفن88615705-9
  • ایمیلinfo@noorgostar.com
  • آدرستهران شیراز جنوبی (جنوب اتوبان همت) خیابان 68 غربی پلاک 9

همکاران خارجی

شرح مختصري از فعاليت‌هاي مهندسين مشاور SwedPower

شركت SwedPower در سال 1976 به منظور كمك به مشتريان جهت افزايش بهره‌وري و موفقيت در عملكرد، با ارائه خدمات مشاوره‌اي بر اساس دانش فني و منابع علمي موجود در بخش نیروی برق، تأسيس گرديد.
در حال حاضر SwedPower داراي 12 دفتر در كشور سوئد و دفاتر و نمايندگي‌هاي فعال در هفت كشور در سراسر جهان مي‌باشد.
اين شركت داراي 520 پرسنل و درآمد سالانه‌اي بالغ بر 520 ميليون كرون سوئد مي‌باشد. شركت مذكور شاخه‌اي از شركت مادر Vattenfall مي‌باشد كه جهت پاسخگويي به مشتريان بين‌المللي در چهار منطقه آفريقا، آسيا، اروپا و آمريكاي لاتين تأسيس گشته است. گروه Vattenfall داراي 36000 پرسنل و درآمدي بالغ بر 32325 ميليون كرون سوئدي مي‌باشد.شاخه‌هاي فعاليت شركت SwedPower به شرح ذيل است:
– فن‌آوري اطلاعات و شبكه‌هاي نيرو
– مهندسي سازه و عمران ـ نيروگاه‌هاي برق آبي و سدها
– فن‌آوري زيست محيطي
– آموزش و توسعه سازمان‌دهي


شرح مختصري از فعاليت‌هاي مهندسين مشاور SMEC

شركت SMEC بر اساس پروژه نيروي برق آبي جبال اسنوئي تشكيل شد كه اين پروژه بين سال‌هاي 1949 تا 1974 اجرا شده بود. دولت استراليا براي حفظ كارشناسان و بهره‌گيري تجاربي كه از اجراي اين پروژه عظيم بدست آمده بود در سال 1970 مؤسسه مهندسي مشاور SMEC را با كارشناسان آن طرح تأسيس كرد. اين مؤسسه مهندسي مشاور بزودي به مدد كارهايي كه در شاخه‌هاي حمل و نقل و آب و انرژي در استراليا و كشور‌هاي خارج انجام داده بود شهرت فراواني كسب كرد.


شرح مختصري از فعاليت‌هاي مهندسين مشاور SWECO

Sweco بزرگترين مؤسسه مهندس مشاور سوئد است كه در زمينه انواع خدمات مهندسي و مديريت زيست محيطي و معماري فعاليت دارد. جمع كاركنان اين مؤسسه به 2300 كارشناس مي‌رسد و دفاتر اين شركت در داخل و خارج كشور سوئد جمعاً در 60 نقطه فعال است و هر ساله در طرح‌هاي بيش از 30 كشور خدمات مهندسي عرضه مي‌كند.