نورگستر

گواهینامه ها

شركت مهندسين مشاور روشنايي نورگستر در سالهاي اوليه فعاليت خود توانسته است از سازمان ‌مديريت و برنامه‌ريزي ‌كشور در گروه انرژي، تخصص توليد، توزيع و انتقال نيرو اتخاذ رتبه نمايد. (رتبه 2) ضمناً اين شركت در رشته تأسيسات، گرايش سيستم‌هاي روشنايي نيز رتبه یک سازمان مديريت و برنامه‌ريزي‌ كشور را دارا مي‌باشد.

اين شركت با توجه به توانايي‌ها و بازديد به عمل آمده از سوي كارشناسان محترم جامعه مهندسان مشاور ايران توانسته است استحقاق عضويت در اين تشكل مهندسي را در تاريخ 7/10/84 محرز نمايد.

شركت مهندسين مشاور روشنايي نورگستر با پیاده‌سازی سیستم مدیریت کیفیت (2000) ISO 9001 از سال 1386 و ارتقای آن از2000 به 2008 در سال 1389 (از شركت ANAB آمريكا توسط مؤسسه گواهي دهنده BUREAU VERITAS) و همچنین توسعه آن در سال 1392 (از شرکت SGS سوئیس) در کلیه زمینه‌های موضوع فعالیت اعم از طراحی، مهندسی و نظارت بر پروِژه‌های سیستم‌های شبکه توزیع، روشنایی و کنترل ترافیک و ارائه خدمات تست و بازرسی تجهیزات و سیستم‌های روشنائی و کنترل ترافیک توانسته است همواره سطح کیفی خدمات مهندسی و مشاوره‌ای خود را به منظور رضایت‌مندی مشتریان افزایش داده و بهبود بخشد.

 

شرکت مهندسین مشاور روشنایی نورگستر در سال 1386 موفق به اخذ تأییدیه از سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران به عنوان آزمایشگاه آزمون و کالیبراسیون همکار گردید و هر سال با افزایش حوزه خدمات خود، افتخار ارائه خدمات تست و بازرسی و بررسی انطباق با استانداردهای ملی و بین‌المللی انواع تجهیزات روشنایی را به تولیدکنندگان ، واردکنندگان و دیگر متقاضیان را دارد.

با توجه به سابقه طولانی مدت كارشناسان شاغل در شركت نورگستر در تدوين استانداردهاي ملي و همچنين فعاليت‌هاي علمي و فني شركت نورگستر در خصوص بهره‌گيري از استانداردهاي روز بين‌المللي در صنايع روشنايي اين شركت موفق به عضويت حقوقي در كميته ملي برق و الكترونيك ايران (INEC) در مورخ 6/8/83 گرديد.